Elementer

 

Kasko: çarpma, çarpışma, yanma, çalınma veya hırsızlık girişimi, grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri ve kötü niyetli hareketler, sel/ su baskını, sigara ve benzeri maddelerin teması, yetkili olmayan kişilerce çekilmesi, çektirilmesi nedeniyle aracınızda meydana gelebilecek maddi zararlarınız Yapı Kredi Kasko Poliçesi ile güvence altındadır.

 

Yapıkredi Assist sayesinde günde 24 saat haftanın 7 günü boyunca, nerede olursanız olun, herhangi bir kaza veya arıza durumunda açacağınız bir telefon ile, aracınız için gerekli tüm yardım hizmetlerini alabilirsiniz.

 

 

Trafik: Karayolları trafik kanununa tabi olan trafik sigortası olası bir kazada diğer araç veya 3. şahıslara karşı verebileceğiniz hasarları güvence altına alan zorunlu bir sigorta ürünüdür.

 

Konut: İster ev sahibi olun ister kiracı; evinizi, eşyalarınızı vakit geçirmeden Yapı Kredi Sigortanın Yuvam Poliçesi ile teminat altına alabilirsiniz.

 

İşyeri sigortası: Siz işyeri sahipleri düşünülerek mümkün olan tüm riskleri en ekonomik şekilde kapsayabilmek için hazırlanmış bir sigorta paketidir.

Dört Köşe Sigortası: Ev ve iş kazaları, adele ve sinir incinmesi, kol ve ayak burkulması, zehirli gazların teneffüsü, elektrik çarpması, kırık ve çıkıklar başkalarına vereceğiniz maddi zararlar, size ve ailenize yöneltilebilecek hukuksal anlaşmazlıklar ve daha birçok tehlike kaşısında uğrayabileceğiniz zararlara karşı maddi teminat güvencesi sunar.

MERKEZ: 1377 Sk. No:3 K:1, D:3 Alsancak - Konak/İZMİR      Tel : 0 232 464 05 64 - 464 05 66    Fax : 0 232 464 05 67